M Brigados
Tarptautinė prekyba ir tarpininkavimas
M Paslaugos
M konsultacijos
M projektai
M idėjos
M prezentacijos
Kontaktai
English
Marketingo idėjos
 
point Stringa šūkio, vizijos, misijos kūrimas?
point Galvojate „ką daryti“ ir niekaip nesugalvojate?
point Atrodo, kad turite sprendimą, bet nesate tikri jo teisingumu ir neturite su kuo pasitarti?

Spauskite „Kontaktai“ – jums reikalingi sprendimai pasiekiami tik vienu „pelės“ klavišo paspaudimu.

Tai paslauga skirta kompanijoms, kurioms reikia pardavimų ar marketinginių koncepcijų bei problemų sprendimų arba tuomet, kai jūsų pačių priimti sprendimai tam tikrą laiko tarpą neduoda reikiamo efekto ir reikia požiūrio iš šalies. Ši paslauga taip pat gali būti reikalinga, jei įmonė ruošiasi priimti svarbius sprendimus ir nėra įsitikinusi ju teisingumu. Tuomet M brigados padaro nešališką alternatyvinių sprendimų įvertinimą.  

Marketingo idėjų paslauga dažniausiai reikalinga

point Kai, ieškote naujų, nestandartinių idėjų savo verslui.
point Kai, spręsdami prekybinę ar marketinginę probemą, patenkate į „uždarą ratą” ir reikalingas požiūris iš šalies arba nestandartiniai sprendimai.
point Kai ruošdami strateginį planą ar metinį marketingo planą, siekiate naujoviškų, nestandartinių idėjų ar veiksmų, bet jaučiate, kad „verdate savo sultyse” ir reikia požiūrio bei idėjų iš šalies.

Marketingo idėjų paslaugos nauda klientui:

point Idėjų ir sprendimų efektyvumas – juos generuoja įvairiuose, dažniausiai skirtinguose versluose patyrusių marketingo ar pardavimo profesionalų komanda, todėl jie yra grindžaimi patirtimi ir įvairiapusišku požiūriu.
point Idėjų ir sprendimų originalumas – projektų grupė formuojama iš specialistų, dirbančių kitose nei kliento įmonė verslo šakose. Tuo būdu idėjos ir sprendimai generuojami „out of the box” („išeinant iš rėmų”).
point Patirtis įmonės darbuotojams – jie taip pat įtraukiami į darbo grupę, dalyvavimas kurioje tampa iš principo praktiniu seminaru.